Yargı 49.Bölüm 2. Fragmanı

25 Aralık Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Yirghaz ve Seirin arasındaki çatışma, Serdar cinayetinde kimin haklı kimin haksız olduğu konusunda tırmanır. Havaalanında çoğu kişiye saldıracak olan Yirghaz, hayatının en zor kararını vermek zorunda kalır.

Ailesi tarafından vicdanı ve adalete olan inancı arasında sınanan Seirin, yolun sonu karanlık görünse bile ne pahasına olursa olsun sevdiklerini korumaya kararlıdır. Ancak ailesini bir arada tutabilmek için yaptığı seçimler ve söylediği yalanlar adeta elini kolunu bağlar. Delia, düğününe hazırlanırken bir başka cinayet iddianamesini beklemektedir. Gazeteci Burkant’ın Hulk’un önünde ölmesi, onunla Jekta arasındaki dengeyi tamamen alt üst etti. Seirin ve Irghaz, vazgeçemedikleri değerler ve değiştiremedikleri koşullar nedeniyle bunu hak etmeyecekleri bir noktaya gelmiştir. Bu durum çevrelerindeki herkesi derinden üzer ve gelecek kararları herkesi etkileyecek bir çile yaşamaktadırlar.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *