Xbox Game Pass Oyun Modlama Nasıl Yapılır 2023

Xbox Game Pass, abonelik tabanlı bir isteğe bağlı video oyunları hizmetidir. Kayıttan sonra, kullanıcılar sınırsız bir Xbox oyunları kataloğuna erişebilir. 2017’den beri mevcut olan Xbox ve PC oyuncuları artık her ay eklenen yeni oyunlar ile 200’den fazla oyuna erişebiliyor.

Xbox Game Pass ile kataloğumuzdan oyunları indirebilir ve doğrudan konsolunuza veya PC’nize yükleyebilirsiniz. İndirdikten sonra, oyunu internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz. Bu teknik çözümle bağlantı hızı artık sorun olmaktan çıkıyor. Bu gerçekten akışla ilgili değil, bu yüzden onu yerel olarak evden oynuyorum. Ancak oyun indirme süresi fiber kullanırken onlarca dakika, adsl kullanırken saatlerdir.

Konsolda mı, PC’de mi yoksa her ikisinde birden mi oynadığınıza bağlı olarak üç farklı abonelik vardır.

Xbox Game Pass konsolu, Xbox Game Pass’teki ilk üründür. Xbox Game Pass konsol abonelikleri ayda 9,99 € karşılığında mevcuttur ve Xbox One’da 250’den fazla oyuna erişmenizi sağlar. Bu seçim, çok çeşitli türlerin yanı sıra Xbox 360 ve Xbox Orijinal oyunlarını içerir.

PC için Xbox Game Pass, PC için Xbox Game Pass aboneliği Haziran 2019’dan itibaren aylık 9,99 € karşılığında mevcuttur. Bu abonelik yaklaşık 200 oyundan oluşan bir kataloğa sahiptir. Türler çoktur, ancak bu abonelik Xbox 360 veya Xbox Original oyunları sunmaz.

Xbox Game Pass Ultimate, tüm konsol ve bilgisayar oyunları kataloğumuza erişmenizi sağlar. Ayda 12,99 € karşılığında sunulan bu abonelik, iki teklifi birleştirir ve daha fazla hizmet ekler. Xbox Game Pass Ultimate şunları içerir:

Xbox Game Pass konsolları ve 250’den fazla sınırsız oyun.
PC ve 200 oyun için Xbox Game Pass mevcut
Mobil cihazınızda 100’den fazla oyun oynamak için Xbox Game Streaming’e (xCloud) erişin
Özel teklifler (uzantılar, oyun paketleri vb.)
Xbox Live Gold, en sevdiğiniz oyunları arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamanıza olanak tanır.
Xbox Game Pass Ultimate, Xbox ve PC’de 300’den fazla oyuna erişmenizi, çevrimiçi oynamanızı ve tek abonelikle özel indirimler ve teklifler almanızı sağlar.

Bir Xbox Game Pass oyunu nasıl modlanır?

Xbox Game Pass oyunları
Xbox Game Pass Türkçe yaması ile oyunu Türkçe olarak oynamanız mümkün olabilir. 2017’de Xbox Game Pass’te 100’den fazla oyun kullanıma sunuldu. Her zaman indirebileceğiniz 250’den fazla konsol oyunu ve 200’den fazla PC oyunu. Xbox Game Pass kataloğuna her ay yeni oyunlar ekleniyor ve bazıları kullanımdan kaldırılıyor. Bu, oynanabilir prodüksiyonların rotasyonuna izin verir.

Xbox Game Pass, video oyunlarının tüm türlerini ve türlerini kapsar. Büyük bütçeli oyunlardan bağımsız oyunlara, RPG’lerden yarış oyunlarına ve spor oyunlarına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Ve tüm türleri temsil ederken, birçok yayıncı da var. Square Enix, Capcom, Sega, EA, Konami, Ubisoft ve Bethesda kataloglarında başlıklar sağlar. Daha da iyisi, Xbox Game Pass, tüm Xbox Game Studios oyunlarının piyasaya çıkar çıkmaz hizmette bulunacağını garanti eder. Örneğin, Gears, Halo, Forza Horizon ve Sea of ​​​​Thieves. , Ori ve diğerleri. Xbox lisansları. Xbox Game Pass oyunlarını nasıl modlayabilirim Xbox Game Pass oyunlarını nasıl modlayabilirim
Xbox Game Pass oyun modlama nasıl çalışır Bu durumun tehlikeli olduğunu bilmelisiniz. Bir “Mod”, oyun deneyimini geliştirmek için meraklılar tarafından yapılan bir içerik değişikliğidir. Oyun modlarını devre dışı bırakmak için oyunu kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekir. Bu değişiklikleri uygulamaya başladıktan sonra, Bu oyun için modları etkinleştir’i tıklayın. Bunu etkinleştirmek, ilgili klasörde değişiklik yapmanızı sağlar.

Türkçe dil yamasını Xbox Game Pass’e nasıl eklerim?
Türkçe dil yamasını Xbox Game Pass’e ekleyerek veya sistemimizi kullanarak oyununuzu Türkçe yapabilirsiniz. Geniş kütüphanesinde şu anda 250’den fazla oyun bulunmaktadır. Dünyanın bir numaralı oyun platformu olan Game Pass, harika RPG’ler, istikrarlı bağımsız oyunlar ve en yeni oyunlardan oluşan cephaneliğini genişletmeye devam ediyor. Microsoft’un başarılı oyuncu dostu platformunun şu anda dünya çapında 23 milyondan fazla abonesi var.

Game pass türkçe yama tercihlere bağlıdır. Servisten indirdiğiniz bir oyunun dilini değiştirmek istiyorsanız Windows 10 ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. İşletim sisteminiz İspanyolca diyelim ki, işletim sisteminiz İngilizce iken maalesef oyunu oynamanız mümkün değil. Bu, Game Pass PC uygulamasının menüsü ve arayüzü için de geçerlidir. Bu kesinlikle bir serseri olsa da, Windows dilini değiştirmek oldukça kolaydır.

  • Başlat menüsünden Ayarlar’ı açın .
  • Zaman ve Dil ayarlarını açın .
  • Dil’e tıklayın .
  • Tercih edilen diller menüsünün altında bulunan Dil ekle düğmesini tıklayın .
  • İstediğiniz dili arayın.
  • Paketi kurmak için İleri’ye tıklayın .
  • El yazısı gibi ek özelliklere bir göz atın.
  • İşlemden sonra Windows sizden oturumdan çıkış yapmanızı isteyecektir. Efekti hemen görmek için Evet, şimdi oturumu kapat’ı seçin .

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *