Keratin nedir ne işe yarar?

Keratin, saç, tırnak ve cildin ana bileşeni olan bir protein türüdür. Keratin, vücudun ürettiği diğer hücre türlerine göre çizilmesi ve yırtılması daha zor olan koruyucu bir proteindir.

Saç, ana maddesi olarak en güçlü keratin proteinini içeren vücudumuzun bir parçasıdır.Bazı uzmanlar, keratin takviyeleri, tedavileri ve ürünlerinin saçı güçlendirmeye ve daha sağlıklı tutmaya yardımcı olabileceğine inanıyor.

Saçları için keratin kullanan kişiler, saçlarının daha pürüzsüz ve daha kolay tarandığını bildirmektedir.

Keratin Tedavisi Ödülleri 2023

Keratin botox yani keratin bakımı fiyatı şu an kuaförler tarafından 2022 yılında ortalama 600 TL olarak belirleniyor. Listelenen tutarı ödeyerek saçlarınızın daha dolgun ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Keratin bakımı nasıl yapılır?

Eksfoliasyon bir profesyonel tarafından yapılmalıdır. Keratini çıkararak artık evde kolayca keratin bakımı yapabilirsiniz. Keratin bakımı uygulamadan önce saçınızı özel bir şampuanla yıkayınız. Saçın derinlemesine temizliği artık tamamlanmıştır.

Bu işlemden sonra temizlenmiş saça keratin uygulayın. Keratinin saçın derinliklerine nüfuz etmesi için saç birkaç bölüme ayrılır.

Kesilen saçlara fırça yardımı ile keratin uygulaması yapılır. Bu işlemin ardından uygulanan keratini 20-30 dakika saçınızda bırakın.
Keratini daha dayanıklı hale getirmek için saçınızı bir saç kurutma makinesi ile kurutun. saçın kuru

En İyi Keratin Markası – En İyi Keratin Markası

Size en uygun keratin markası hangisi, araştırdık. İşte en iyi keratin markaları.

doğal keratin

Natura Keratin, keratin markaları aramalarında en çok aranan markalardan biridir. Birçok Natura Keratin türü mevcuttur. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen keratin markası. Bu ürünü kullandıktan sonra saçlarımın daha dolgun ve sağlıklı olduğunu görüyorum. yerli baz keratin

Natura, keratinden sonra en çok tercih edilen ikinci keratin markasıdır. Bu ürün şok, a101 ve benzeri zincir marketlerde bulunabilir. Kendiniz ve saçlarınız için tercih edebileceğiniz en iyi keratin markalarından biridir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *